Joga u nas to praktyczne ćwiczenia poprawiające kondycję i naturalną wydolność oraz witalność organizmu. Jak zacząć ? Zapisz się na zajęcia w tym celu zadzwoń lub wyślij SMS pod nr 697 626 953 lub spójrz na GRAFIK i przyjdź 10 minut przed wybranymi zajęciami. Wybierz grupę, Ty decydujesz ale jeśli zapytasz, mogę pomóc. Grupy różnią się stopniem trudności i zaawansowania . Podstawy jogi poznasz na KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Jeśli szukasz wsparcia dla kręgosłupa, masz problemy bólowe, lekarz zalecił Ci łagodny ruch, to odpowiednia jest JOGA KRĘGOSŁUPA. Osoby, które dłużej ćwiczą mogą się odnaleźć na zajęciach GRUPA OGÓLNA a najbardziej uniwersalna jest GRUPA ŁĄCZONA. Przygotowanie: należy nie jeść, minimum dwie godziny przed zajęciami i przynieść wygodny strój do ćwiczeń oraz bluzę i skarpetki na relaks.  Z szatni na salę przechodzimy w skarpetkach. Ćwiczymy boso, na matach, przy muzyce relaksacyjnej.  Do każdego ćwiczenia podaję dokładną instrukcję, ćwiczymy zgodnie ze swoimi możliwościami. Zajęcia jogi to ćwiczenia ruchowe, oddechowe i relaksacyjne. Na sali znajdują się drabinki i inne pomoce przydatne podczas ćwiczeń, takie jak maty, drewniane klocki, pianki, koce, paski, liny itp. Sala jest przestronna, ciepła zimą, latem klimatyzowana. Niewielkie grupy dają możliwość poznania się wzajemnie. Dzięki zaletom sali oraz jej wyposażeniu, praktyka u nas jest przyjemna, urozmaicona i przystępna dla wszystkich. Jak wyglądają nasze zajęcia, możesz przekonać się zaglądając do zakładki GALERIA.

21 IMG_20221129_211042

JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jest to grupa gdzie poznajemy i ćwiczymy podstawy jogi, jej nazewnictwo i zasady. Uczymy się technik ustawiania ciała w asanach i sekwencji Powitania słońca, wprowadzamy techniki oddechowe i relaksacyjne, uczymy się jak stosować pomoce (klocki, paski, liny, koce,  itp. ), poznajemy swoje ograniczenia i możliwości by ćwiczyć bezpiecznie z korzyścią dla ciała i spokoju umysłu. Po zakończeniu kursu, można przejść do innej, wybranej przez siebie grupy.
WP_20160122_17_08_46_Pro (2)

JOGA KRĘGOSŁUPA

Są to zajęcia dla osób, które chcą się zregenerować, rozluźnić, poprawić postawę ciała, poćwiczyć pomimo problemów.  Proste ćwiczenia przy drabinkach, na krzesłach i na podłodze duży nacisk kładzie się na prawidłowe ustawienia stóp, miednicy, kręgosłupa i głowy. Dużo ćwiczeń odpoczynkowych. Ćwiczenia oddechowe. Zajęcia odpowiednie dla każdego, można od nich zacząć.
galeria220

GRUPA OGÓLNA

To zajęcia dla osób po kursie dla początkujących. Wykonujemy tu Powitanie słońca (trzeba znać sekwencję) i ćwiczymy różne asany, od pozycji stojących po pozycje odwrócone, trening oddechu w pozycji siedzącej oraz oczywiście pozycje regeneracyjne i relaks. Sesja  jest umiarkowanie intensywnym treningiem ale wymaga znajomości podstaw i ugruntowanej już praktyki.
20230313_210019

GRUPA ŁĄCZONA

Grupa łączona zajęcia łączące cechy grupy ogólnej i jogi kręgosłupa. Zaczynamy od rozgrzewki i Powitania słońca potem ze względu na późną porę, wykonujemy dużo ćwiczeń rozciągających i regeneracyjnych blisko podłogi. Kończymy zajęcia pozycjami odwróconymi, które można sobie wybrać. Zajęcia te są odpowiednie dla osób po kursie dla początkujących.
Scroll to Top